post:


Neranxi ėshtė sot kompania mė e madhe e importit tė lėndėve tė para pėr pasticeri, gelateri, prodhime brumi, restorante, ushqime aziatike dhe meksikane, produkte pėr bare dhe kokteile, erėza dhe fruta tė thata, ambalazhe plastike dhe alumini, atrecatura, linjė prodhimi pėr kuti tortash, picash, katering dhe disqe si dhe shėrbime tė tjera tė fushės sė industrisė ushqimore dhe asaj tregtare. Kompania ka njė rrjet tė gjerė tregtar magazinash dhe dyqanesh i cili siguron distribuimin e produkteve qė ne trajtojmė nė Tiranė dhe shumė rrethe tė vendit ku ajo ka derivatet e saj...

  • Asistencė teknike nė ambientet e klientit
  • Kurse specializimi pėr pastiēier, kuzhinier, bukėpjekės
  • Kampione tė artikujve tė rinj
  • Transportin e mallrave
  • Veshje tė Specializuara "Neranxi", kapele, kėmisha, pėrparėse
  • Katalogje produktesh
  • Postera tė ndryshėm

Panair 2015
25-26Prill

Kėtė vit panairi
profesional i
organizuar nga
kompania "Neranxi"
pėrkoi edhe me 24
vjetorin e krijimit
tė kėsaj kompanie.
Panairi i fundit profesional prane ambienteve te kompanise tone u zhvillua ne datat 25-26 prill 2015. Te gjithe vizitoret paten mundesi te njihen me aktivitetin e kompanise "Neranxi", me risite qe kjo kompani sjell dhe promovon vazhdimisht persa i perket lendeve te para per industrine ushqimore, lėndėve tė para dhe produkteve pėr restorante, pasticeri, xhelateri, bare, supermarkete nė njė festė tė vėrtetė

Puno me ne

Ne behemi
mbeshtetes
tė biznesit
tuaj

Nese po
mendoni te
hapni nje
aktivitet te ri si psh nje restorant, bar, fast-food, catering, piceri, dyqan buke, ose deshironi te zgjeroni aktvitetin ekzistues, "Neranxi" do te jete ne krahun tuaj jo vetem me produkte cilesore por edhe me asistencen teknike duke ju vene ne dispozicion specialistet tane per fushen perkatese. Jeni te mirepritur! Suksesi juaj eshte edhe sfida jone

Instituti
Kulinar
Neranxi

Shkolla dhe
Kurset
ndahen nė disa
specialitete:
Shkollė 2 vjeēare
pėr:
- shef-kuzhine dhe
shef-pasticerie
- Kurse pėr kuzhinier dhe ndihmės kuzhinier
- Kurse pėr pasticier dhe ndihmės pasticier
- Kurse pėr xhelatier
- Kurse pėr bukėpjekės dhe picajol
- Kurse pėr barmen (pėrgatitjen e cocktail-ve).

?>