ACCIUGHE A FILETTI IN OLIO DI SEMI DI GIRASOLE-FILETO ACCHIUGHE NE VAJ FARASH LULEDIELLI
June 6, 2018
TONNO AL NATURALE – PESHK TON NAYRAL
June 6, 2018
Show all

ACCIUGHE A FILETTI IN OLIO DI OLIVA lavorate in Sicilia -FILETO ACCHIUGESH NË VAJ ULLIRI të përpunuara në Sicili

Category:
Description

Të peshkuara në Sicili dhe të punuara në pak kohe, dallohen për filetot e tyre kompakte, plot mish, me rreth 6-7 cm gjatësi. Të përsosura për tu degustuar krudo si antipastë, mbi bukë të thekur ose të shoqëruara me perime dhe erëza.

Pesha neto: 740g

Kodi: 28203

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ACCIUGHE A FILETTI IN OLIO DI OLIVA lavorate in Sicilia -FILETO ACCHIUGESH NË VAJ ULLIRI të përpunuara në Sicili”

Your email address will not be published. Required fields are marked *