CONDIMENTO AL NERO DI SEPPIA- MARINUES ME TË ZEZË SEPJE
June 6, 2018
ACCIUGHE A FILETTI IN OLIO DI OLIVA lavorate in Sicilia -FILETO ACCHIUGESH NË VAJ ULLIRI të përpunuara në Sicili
June 6, 2018
Show all

ACCIUGHE A FILETTI IN OLIO DI SEMI DI GIRASOLE-FILETO ACCHIUGHE NE VAJ FARASH LULEDIELLI

Category:
Description

Të plota dhe plot pulpë, janë të përpunuara në vendin e Origjinës. Pa hala, të pastruara me kujdes dhe te filetuara, janë perfekte për të marinuar makarona të gjata dhe të shkurtra ose për të mbushur pizza.

Pesha neto: 700g Kodi: 28200

Pesha neto: 680g Kodi: 28145

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ACCIUGHE A FILETTI IN OLIO DI SEMI DI GIRASOLE-FILETO ACCHIUGHE NE VAJ FARASH LULEDIELLI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *