SALSA TARTUFATA – SALCE ME TARTUF
July 3, 2018
BRODO GRANULARE IL VEGETALE- BULJON I GRANULUAR VEGJETAL
July 3, 2018
Show all

ACETO DI VINO BIANCO – UTHULL VERE E BARDHË

Category:
Description

Kujdesi ne procesin e prodhimit, fisnikeriae vererave ng ate cilat eshte derivate, aciditeti i larte dhe vjeterimi I zgjatur, jane vlerat qe perhere garantojne cilesine e uthullave te veres Sinfonia Golosa. Kjo Uthull e Bardhe, karakterizohet nga ngjyra e verdhe e arte brilante dhe e kthjellet, me nje shije te plote dhe karakteristike me arome intese dhe harmonike.

Kodi: EB 099
Paketimi: Shishe Qelqi
Pesh aNeto: 250 ml, 0,25 L

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ACETO DI VINO BIANCO – UTHULL VERE E BARDHË”

Your email address will not be published. Required fields are marked *