ARABESCHI AMARENA N
January 20, 2018
ARABESCHI CARAMEL
January 20, 2018
Show all

ARABESCHI BISCOTTO

Categories: ,
Description

Copëza biskotash me kakao, të ëmbëla dhe të shijshme, të zhytura në një salcë të kremoze me bazë anhidrite me çokollatë me qumësht. Aplikimi: akullore/pasticeri/soft/sorbetto/frozen yogurt. Pesha neto: 2x3kg

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ARABESCHI BISCOTTO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *