ARABESCHI BISCOTTO
January 20, 2018
ARABESCHI CIOCCO-NOCCIOLA
January 20, 2018
Show all

ARABESCHI CARAMEL

Categories: ,
Description

Salcë e lëngshme dhe mbështjellë me ngjyrë qelibar dhe me shijen e pakrahasueshme të karamelit. Aplikimi: akullore/pasticeri/soft/sorbetto/frozen yogurt. Pesha neto: 6x1kg

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ARABESCHI CARAMEL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *