ARABESCHI FRAGOLISSIMA N
January 20, 2018
ARABESCHI FRUTTI DI BOSCO N
January 20, 2018
Show all

ARABESCHI CHERRY BON

Categories: ,
Description

Shija e thartë të qershisë më të mirë në një salcë të plotë dhe të pasur me copa të frutave që japin një shije unike. Aplikimi: akullore/pasticeri/soft/frozen yogurt/sorbetto. Pesha neto: 6x1kg

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ARABESCHI CHERRY BON”

Your email address will not be published. Required fields are marked *