ARABESCHI DATTERO
January 20, 2018
ARABESCHI FRAGOLISSIMA N
January 20, 2018
Show all

ARABESCHI FRAGOLINA DI BOSCO N

Categories: ,
Description

Luleshtrydhet e egra janë të larmishme, dhe ne e gjejmë shijen e tyre sa të rrall tek pregel. Aplikimi: akullore/pasticeri/soft/frozen yogurt/sorbetto. Pesha neto: 2×3 kg

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ARABESCHI FRAGOLINA DI BOSCO N”

Your email address will not be published. Required fields are marked *