ARABESCHI FRAGOLINA DI BOSCO N
January 20, 2018
ARABESCHI CHERRY BON
January 20, 2018
Show all

ARABESCHI FRAGOLISSIMA N

Categories: ,
Description

Luleshtrydhe të vogla , kompakte dhe të lëngshme, të mbështjellë në një salcë me ngjyrë të ndritshme dhe aromë të papërmbajtshme. Aplikimi: akullore/pasticeri/soft/frozen yogurt/sorbetto. Pesha neto: 2x6kg

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ARABESCHI FRAGOLISSIMA N”

Your email address will not be published. Required fields are marked *