ARABESCHI CHERRY BON
January 20, 2018
ARABESCHI GINGER
January 20, 2018
Show all

ARABESCHI FRUTTI DI BOSCO N

Categories: ,
Description

Manaferra,boronice, luleshtrydhe dhe rrush frëng: një përzierje aromatik e frutave më të mira të pyllit për një salcë e shijshme, e pasur me copa frutash që pushton shijen. Aplikimi: akullore/pasticeri/soft/frozen yogurt/sorbetto. Pesha neto: 2x3kg

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ARABESCHI FRUTTI DI BOSCO N”

Your email address will not be published. Required fields are marked *