ARABESCHI MANDORLE TOSTATE
January 20, 2018
BAGUETTE NUCLEO 10%
January 20, 2018
Show all

ARABESCHI MELAGRANA

Categories: ,
Description

Një variegate i rafinuar me shije të ëmbël dhe pak të thartë, karakteristikë e shegës, e pasur me kokrra. Aplikimi: akullore/pasticeri/soft/frozen yogurt/sorbetto. Pesha neto: 6x1kg

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ARABESCHI MELAGRANA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *