ARMONIA TARTUFATA
June 12, 2018
CREMA CARCIOFI- KREM ANGJINARESH
June 12, 2018
Show all

ARMONIA CON TARTUFO BIANCO- ARMONIA ME TARTUF TË BARDHË

Category:
Description

E përbërë nga një përqindje e lartë e tartufit të bardhë të varietetit të cmuar Tuber magnatum Pico, e pasuruar me krem shtazor dhe gjalpë. Ideale për të gatuar rizoto të rafinuar, për tu dhënë shije pjatave të dyta dhe gjithashtu në pasticerinë e kripur.
Pesha neto: 500g
Kodi: 38135

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ARMONIA CON TARTUFO BIANCO- ARMONIA ME TARTUF TË BARDHË”

Your email address will not be published. Required fields are marked *