INSALATINA DI VERDURE- SALLATE PERIMESH ZHULIEN
June 12, 2018
ARMONIA CON TARTUFO BIANCO- ARMONIA ME TARTUF TË BARDHË
June 12, 2018
Show all

ARMONIA TARTUFATA

Category:
Description

E dendur, e errët, me aromë intense, e përgatitur me kërpudha champignon të bluara me tartuf të zi. Shumë e shijshme mbi pizza dhe bruscheta, mund të shtohet tek pjata e para, si bazë për makaronat ose orizin, ose për të mbushur mignon të pasticerisë së kripur.
Pesha neto: 500g
Kodi: 38360

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ARMONIA TARTUFATA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *