CAPONATA ALLA SICILIANA CON CAPPERI E OLIVE -KAPONATA SICILIANE ME KAPERI DHE ULLINJ
June 12, 2018
ASPARAGI VERDI- SHPARGUJ JESHILË
June 12, 2018
Show all

ASPARAGI BIANCHI- SHPARGUJ TË BARDHË

Category:
Description

Të kultivuar në mungesë të dritës në mënyrë që të ruajnë ngjyrën e bardhë, të vjelë dhe të punuar menjëherë për të ruajtur konsistencën optimale. Idealë për përgatitjen e rizotove, kremra dhe supa, për fritura dhe byrekë ose edhe si garniturë.
Pesha neto: 660g
Kodi: 93090

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASPARAGI BIANCHI- SHPARGUJ TË BARDHË”

Your email address will not be published. Required fields are marked *