ACETO DI VINO BIANCO – UTHULL VERE E BARDHË
July 3, 2018
BRODO IN PASTA IL VEGETALE- BULJON PASTE VEGJETAL
July 3, 2018
Show all

BRODO GRANULARE IL VEGETALE- BULJON I GRANULUAR VEGJETAL

Category:
Description

Pa Gluten, laktoze apo yndyrna te hidrogjenizuara eshte nje pergatitje me baze kripe dhe monosodium glutamati, me nje perqindje te larte perimesh te dehidratuara.
Me nje tretshmeri te larte, ju lejon te perfitoni nje liter buljon duke shkrire 18-22 gr granule vegjetale ne nje liter uji te nxehte.
Doza: 18-22g/1litër ujë.
Pesha neto: 950 g
Kodi: 06015

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BRODO GRANULARE IL VEGETALE- BULJON I GRANULUAR VEGJETAL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *