Çaj bimor me mente, lemon grass dhe Shafran Grek
February 15, 2020
Çaj bimor me Kanellë, Karafil dhe Shafran Grek
February 15, 2020
Show all

 Çaji jeshil me xhinxher, likuiricia rrënjë dhe Shafran Grek

Category:
Description

Një përzierje aromatike e rrënjës së xhinxherit dhe çajit jeshil, nje përgatitje aziatike që  stimulon mirëqënien, vitalitetin po ashtu.

Përbërësit: Çaj jeshil  (68.7%), xhinxher rrënjë (9.9%), likuiricia rrënjë (9.9%), aromë natyrale (portokalli), nenexhik, Shafran Krokos – Kozanis, P.D.O (1,1%). Pa gluten

Pesha Neto:18 g (1.8gx10 bustina)

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ Çaji jeshil me xhinxher, likuiricia rrënjë dhe Shafran Grek”

Your email address will not be published. Required fields are marked *