Campina Culinary Cream 20% – Krem Shtazor për Kuzhinë 1L
January 24, 2018
FORTEFRUTTO ALBICOCCA (Kajsi)
January 24, 2018
Show all

Campina Cream 35% – Krem Shtazor per Pasticeri 1L

Category:
Description

Një krem shtazor për përdorim profesional, i cili ju siguron konsistencë dhe qendrueshmërinë e një kremi të rrahur me volum.
Ideal për ëmbëlsira në pasticeri dhe produkte furre, gjithashtu përshtatet mirë edhe në supa dhe salca.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Campina Cream 35% – Krem Shtazor per Pasticeri 1L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *