RED ROASTED PEPPERS-SPECA TË KUQ TË PJEKUR
May 26, 2018
CHAMPEX MUSHROOMS SLICES – KËRPUDHA NË FETA
May 26, 2018
Show all

CAPER-KAPERI

Category:
Description

Përbërës i shkëlqyer i kuzhinës greke dhe mesdhetare. Përdoret gjerësisht në mënyrë që të japë shije për gatimet delikate dhe salcat. Përveç kësaj kaperi përdoret si një shtesë plot aromë në sallatë verore me domate ose në sallata me lakër.
Pesha neto: 2000g

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CAPER-KAPERI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *