FAGIOLI RED KIDNEY- FASULE TË KUQE KIDNEY
June 12, 2018
ASPARAGI BIANCHI- SHPARGUJ TË BARDHË
June 12, 2018
Show all

CAPONATA ALLA SICILIANA CON CAPPERI E OLIVE -KAPONATA SICILIANE ME KAPERI DHE ULLINJ

Category:
Description

Patëllxhanë të zgjedhur, të pastruara dhe të prera në copa, më pas skuqen dhe dhe marinohen me një salcë të vecantë me bazë domate, majdanoz, qepë e skuqur, ullinj pa bërthame, kaperi, sheqer, uthull dhe kripë. Mund të konsumohen si antipastë, por dhe mund të bëhen një garniturë ose një salcë e plotë për të marinuar makaronat.
Pesha neto: 2000g
Kodi: 42068

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CAPONATA ALLA SICILIANA CON CAPPERI E OLIVE -KAPONATA SICILIANE ME KAPERI DHE ULLINJ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *