CAPPERI LILLIPUT AL SALE- KAPERI LILIPUT NË KRIPË
June 12, 2018
FRUTTI DEL CAPPERO – FRUTA KAPERI
June 12, 2018
Show all

CAPPERI LACRIMELLA ALL’ACETO –KAPERI NË FORMË LOTI NË UTHULL

Category:
Description

Tv konservuara në ujë, uthull vere dhe kripë. Ndaj shtohen sic janë në pjatë dhe ju ofrojnë shijen me tendencë pikante tipike e këtij fruti.
Pesha neto: 540g
Kodi: 61040

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CAPPERI LACRIMELLA ALL’ACETO –KAPERI NË FORMË LOTI NË UTHULL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *