MIX PER ECLAIR GLUTEN FREE
February 6, 2018
MIX PER WAFFLES, GAUFRES E PANCAKE
February 6, 2018
Show all

CHEESECAKE MIX

Description

KODI: 81108

Miks ne forme pluhuri I kompletuar per te pergatitur lehtesisht nje torte klasike cheesecake per furre.

Shija e saj delicate dhe e lehte dhe konsistenca e saj kremoze, e bejne kete Mix te pershtatshem per te qene I aplikueshem ne shume menyra te ndryshme.

PAKETIMI: 8 thase x 1.5 kg

APLIKIMI: Pasticeri

Doza: 215g / mix total

CERTIFIKIME: HALAL ITALIA, Pa Gluten, Pa Hallal.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CHEESECAKE MIX”

Your email address will not be published. Required fields are marked *