ChocoCrema Bianco
September 12, 2018
ChocoCrema Gold
September 12, 2018
Show all

ChocoCrema Doppia Nocciola

Category:
Description

ChocoCrema Doppia Nocciola variegato për akullore me strukture kremoze. Kremoze dhe me një shije intensive të lajthive. Edhe e ngrirë apo e përzier me akullore, cilësia, shkëlqimi dhe shija e saj mbetet po ajo e pa ndryshueshme.

Aplikimi: akullore/sorbeto.

Pesha neto: 3 kg

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ChocoCrema Doppia Nocciola”

Your email address will not be published. Required fields are marked *