ChocoCrema Doppia Nocciola
September 12, 2018
Copertura Pinguino Extra Fondente 73%
September 12, 2018
Show all

ChocoCrema Gold

Category:
Description

ChocoCrema Gold variegato për akullore me strukture kremoze. ChocoCrema Gold krijon një shije të thellë të kënaqshme të karamelit me çokollatën, butterscotch dhe biskotë. Pakëz kripë detit intensifikon aromën.kur ngrihet ose përzihet me akulloren, ChocoCrema Gold ruan teksturën e akullores dhe shkëlqimin e saj. Përdoreni ChocoCrema Gold për të përfunduar eksperiencën tuaj në xhelateri.

Aplikimi: akullore/sorbeto.

Pesha neto: 3 kg

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ChocoCrema Gold”

Your email address will not be published. Required fields are marked *