Crema dell’Artigiano Extra Bitter
September 12, 2018
White icing and decor paste
September 12, 2018
Show all

ChocO’shine Dark

Category:
Description

glase me çokollatë të errët dhe të shkëlqyshme, e gatshme për përdorim.

Aplikimi: pasticeri/cokollateri/produkte të furrës.

Pesha neto: 6 kg

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ChocO’shine Dark”

Your email address will not be published. Required fields are marked *