CIPOLLINE PERLINE IN ACETO-QEPUJKA PERLINE NË UTHULL
June 12, 2018
CIPOLLINE MAGGIOLINE IN AGRODOLCE-QEPUJKA MAGGIOLINE NË AGRODOLCE
June 12, 2018
Show all

CIPOLLINE BORETTANE AL NATURALE-QEPUJKA BORETTANE NATYRALE

Category:
Description

E mbajnë shijen e tyre karakteristike të ëmbël dhe delikate. Të qëruara, të kalibruara dhe të pjekura, janë të konservuara në mënyrë natyrale. Ideale si antipasta, si garniturë, të shkëlqyera nëse kalohen në furrë.
Pesha neto: 2500g
Kodi: 42300

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CIPOLLINE BORETTANE AL NATURALE-QEPUJKA BORETTANE NATYRALE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *