CREMA DI ASPARAGI- KREM SHPARGUJSH
June 12, 2018
CIPOLLINE BORETTANE AL NATURALE-QEPUJKA BORETTANE NATYRALE
June 12, 2018
Show all

CIPOLLINE PERLINE IN ACETO-QEPUJKA PERLINE NË UTHULL

Category:
Description

Qepujka të vogla të përpunuara të freskëta dhe të ambalazhuara në uthull për të ruajtur aromën e tyre. Ideale për të shoqëruar aperitive, si garinurë për pjata me bazë mishi dhe për pasticerinë e kripur në përgjithësi.
Pesha neto: 1650g
Kodi: 32222

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CIPOLLINE PERLINE IN ACETO-QEPUJKA PERLINE NË UTHULL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *