Pineapple FRUIT MIX LINE
October 12, 2020
PEAR FRUIT MIX LINE
October 12, 2020
Show all

Coconut  FRUIT MIX LINE

Category:
Description

Koncentrat  Kokosi

Perberesit: sheqer, uje, qumesht kokosi I dehidratuar (4%), (qumesht kokosi, maltodekstrine, narium CASEINATE), arre kokosi (0,7%), agjent trashes: E407, arome, acidifikues: acid citric, konservues: E211- E202, ngjyrues: E171. Alergjent: permban QUMESHT dhe produkte me baze QUMESHTI.

Produkt pa gluten.

Të ruhet në vend të freskët dhe të thatë. Maksimumi 20°C.

Për përdorim profesional, tresni në raportin ( 1/7):  1 njësi produkt miks fruti me 7 njësi ujë.

Paketim PET 750 ml.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Coconut  FRUIT MIX LINE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *