SALSA DI NOCI- SALCË ARRASH
June 6, 2018
ACCIUGHE A FILETTI IN OLIO DI SEMI DI GIRASOLE-FILETO ACCHIUGHE NE VAJ FARASH LULEDIELLI
June 6, 2018
Show all

CONDIMENTO AL NERO DI SEPPIA- MARINUES ME TË ZEZË SEPJE

Category:
Description

Marinues i gatshëm me bazë të zezën e sepieve të prera në feta, gati për tu skuqur me qepë, vaj dhe majdanoz. Perfekte për të gatuar roston e famshme me të zezë sepje, mund dhe ti shtohet edhe brumit të makaronave apo pizzave për receta më të shijshme.

Pesha neto: 400g

Kodi: 12045

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CONDIMENTO AL NERO DI SEPPIA- MARINUES ME TË ZEZË SEPJE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *