ChocoCrema Gold
September 12, 2018
Copertura Pinguino Fondente
September 12, 2018
Show all

Copertura Pinguino Extra Fondente 73%

Category:
Description

Mbulim i akullores me 73% çokollatë të errët belge. Callebaut® Pinguino Extra Fondente krijon atë kërcitjen perfekte të cokollatës rreth akullores në një kohë të shkurtër pas mbulimit. Pa pasur nevojën e temperimit, dhe shton një shije të pasur, intensive të çokollatë dhe shumë të këndshme. Mund të ngrohet në mikroval ose në banjo-mari sa të marri formën e saj gati për pordorim.

Aplikimi: akullore/torte akullore/praline akullore.

Pesha neto: 5 kg

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Copertura Pinguino Extra Fondente 73%”

Your email address will not be published. Required fields are marked *