CARCIOFI INTERI AL NATURALE- ANGJINARE NATYRALE TË PLOTA
June 12, 2018
CARCIOFI A FETTINE IN OLIO- ANGJINARE TË PRERA NË FETA NË VAJ
June 12, 2018
Show all

COROLLE DI CARFIOFO IN OLIO- ZEMËR ANGJINARE NË VAJ

Category:
Description

Të buta, të përpunuara të freskëta, të qëruara nga gjethet e jashtme dhe nga bishti, dhe me pas janë konservuar në vaj luledielli. Mund të konsumohen direkt duke i kulluar.
Pesha neto: 2400g
Kodi: 42195

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “COROLLE DI CARFIOFO IN OLIO- ZEMËR ANGJINARE NË VAJ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *