ARMONIA CON TARTUFO BIANCO- ARMONIA ME TARTUF TË BARDHË
June 12, 2018
CREMA DI ASPARAGI- KREM SHPARGUJSH
June 12, 2018
Show all

CREMA CARCIOFI- KREM ANGJINARESH

Category:
Description

Krem i realizuar me angjinare të freskëta të një cilësie të shkëlqyer, 100% italiane, të aromatizuara me erëza. I fal një shije delikate të angjinarës pjatave të para, pizzave, panineve, brusketave dhe tortave të kripura.
Pesha neto: 800g
Kodi: 94100

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CREMA CARCIOFI- KREM ANGJINARESH”

Your email address will not be published. Required fields are marked *