CREMA CARCIOFI- KREM ANGJINARESH
June 12, 2018
CIPOLLINE PERLINE IN ACETO-QEPUJKA PERLINE NË UTHULL
June 12, 2018
Show all

CREMA DI ASPARAGI- KREM SHPARGUJSH

Category:
Description

Shparguj të freskët të një cilësie të lartë, të bluar me shtimin e vajit në buljon, gati për përdorim. Është një bazë për përgatitjen e pjatave të para, për pasticerinë e kripur dhe për të mbushur pizzat, paninet dhe brusketat.
Pesha neto: 800g
Kodi: 38110

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CREMA DI ASPARAGI- KREM SHPARGUJSH”

Your email address will not be published. Required fields are marked *