Finest Belgian White Chocolate – N° W2-E4-U71
September 12, 2018
Pailleté Feuilletine
September 12, 2018
Show all

Crispearls

Category:
Description

(63.5% cokollatë)-Perla të vogla dhe të shndritshme në çokollatë së errët, me qumësht dhe të bardhë me zemër në shijen e biskotës së pjekur.

Aplikimi: pasticeri/xhelateri /cokollateri/bar.

Pesha neto: 425 g

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Crispearls”

Your email address will not be published. Required fields are marked *