Debic Top Tourage Gold Gjalpe 2 Kg
January 20, 2018
Debic Crème Brûlée Bourbon Krem Brule me Vanilje Burbon Natyrale Paketim 6 x 1L
January 20, 2018
Show all

Debic Roast & Fry Gjalpe I lengshem per Pjekje dhe skuqje. Paketim 6 x 1L

Category:
Description

Debic Roast & Fry eshte nje yndyre e lengshme me gjalpe te paster dhe vaj vegjetal. Eshte lengu ideal qe jua ben me te lehte skuqjen duke I dhene nje ngjyre te arte gatimeve tuaja. Gjithashtu shkrihet shume ne menyre homogjene me salcat.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Debic Roast & Fry Gjalpe I lengshem per Pjekje dhe skuqje. Paketim 6 x 1L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *