FAGIOLI CANNELLINI- FASULE CANNELLINI
June 12, 2018
CAPONATA ALLA SICILIANA CON CAPPERI E OLIVE -KAPONATA SICILIANE ME KAPERI DHE ULLINJ
June 12, 2018
Show all

FAGIOLI RED KIDNEY- FASULE TË KUQE KIDNEY

Category:
Description

Të parapëlqyera për shijen e tyre që të hap oreksin, janë ideale për të shoqëruar mishrat e zgarës. Të përsosura si antipastë apo garniturë
Pesha Neto: 800g Kodi: 32390
Pesha Neto: 2500g Kodi: 42255

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FAGIOLI RED KIDNEY- FASULE TË KUQE KIDNEY”

Your email address will not be published. Required fields are marked *