CAPPERI LACRIMELLA ALL’ACETO CALIBRO 9/10 – KAPERI LACRIMELLA NË UTHULL- Kalibri 9/10
July 3, 2018
SALSA TARTUFATA – SALCE ME TARTUF
July 3, 2018
Show all

FILETTO DI ACCIUGHE IN OLIO DI OLIVA-FILETO ACUGESH NË VAJ ULLIRI

Category:
Description

Acuge te punuara ne menyre artizanale ne bregun e Sicilias, ne Aspra. Te shtrira dhe te konservuara ne vaj ulliri, mund te shijohen si vetem, ashtu edhe ne antipasta te shkelqyera, pjata te para, sallata ose salca.
Pesha neto: 80 ML
Paketimi: ne vazo qelqi
Kodi: RR00500

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FILETTO DI ACCIUGHE IN OLIO DI OLIVA-FILETO ACUGESH NË VAJ ULLIRI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *