SALSICCIOTTI CON CINGHIALE- SALÇIÇE DERRI TË EGËR
June 12, 2018
SUCCO DI LIMONE-LËNG LIMONI
June 12, 2018
Show all

FIOCCHI DI PATATE PER PURE- PATATE FLAKES PËR PURE

Category:
Description

Patate të shtypura për të realizuar një pure patatesh të shijshme, të butë, të shijshme, të lehtë dhe të shëndetshme. Ideale si garniturë për pjata me bazë mishi ose peshku. Mund ti shtohet brumit të qofteve me mish ose perime për ta bërë recetën më të butë dhe të shijshme.
Pesha neto: 5000g
Kodi: 44015

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FIOCCHI DI PATATE PER PURE- PATATE FLAKES PËR PURE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *