PreGel BASE PUROLAT SUPERIOR A CALDO
February 6, 2018
PreGel PRONTO CREME CARAMEL
February 6, 2018
Show all

FIORDICA GEL EVOLUTION

Description

KODI: 61124

Fiordica Gel eshte nje prudukt I kompletuar ne forme pluhuri me fuqi xhelifikuese, trashese dhe stabilizuese.

I rekomanduar per te gjitha krijimet ne pasticeri te ftohte dhe qe te konsumohen ne temperature positive. Fiordica Gel Evolution eshte ideale per te krijuar specialitete pasticerie te lehta si mousse, bavareze, panna cotta, aspic dhe xhelatina frutash.

PAKETIMI: 4 qese x 1.5 kg

APLIKIMI: Pasticeri

DOZA: 130-150 g / 200 g uje + 1 lt pana

CERTIFIKIME: Kosher Parve, Halal Italia, Halal Quality Control, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FIORDICA GEL EVOLUTION”

Your email address will not be published. Required fields are marked *