BRODO GRANULARE PESCE- BULJON PESHKU I GRANULUAR
June 5, 2018
POMODORINI GIALLIO SEMI SECCHI- DOMATE TË VOGLA TË VERDHA GJYSMË TË THATA.
June 5, 2018
Show all

FONDO BRUNO GRANULARE

Category:
Description

Bazë e disidratuar që ju lejon në një minutë një bazë për shumë receta: salca, supa kremoze, kremra, mishra dhe receta peshku ‘in umido’. Lehtësisht i tretshëm në ujë ju lejon të përftoni një litër salcë bazë duke tretur 100-120 g granulë në një litër ujë të nxehtë. Mund të përdoret edhe si aromatizues.

Doza: 100-120g/ në 1 litër ujë.

Pesha neto: 750g

Kodi: 06150

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FONDO BRUNO GRANULARE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *