Campina Cream 35% – Krem Shtazor per Pasticeri 1L
January 24, 2018
FORTEFRUTTO AMARENA C (Vishnje)
January 24, 2018
Show all

FORTEFRUTTO ALBICOCCA (Kajsi)

Categories: ,
Description

Shija e embel e kajsive te pjekura, ne nje paste te perqendryar me cilesi te larte, per te prodhuar nje akullore me ngjyre te gjalle dhe arome te veres.
Paketimi :2×3 kg
Doza: 20-70 gr/kg Mix
Aplikimi: Akullore, Pasticeri, Sorbetto
Certifikimet: Vegan, Halal Italia, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FORTEFRUTTO ALBICOCCA (Kajsi)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *