FORTEFRUTTO ALBICOCCA (Kajsi)
January 24, 2018
FORTEFRUTTO ANANAS N ( Ananas)
January 24, 2018
Show all

FORTEFRUTTO AMARENA C (Vishnje)

Categories: ,
Description

Nje paste e perqendruar me vishnje, qe e mban te gjalle ngjyren e frutit dhe shijen e tharte karakteristike.
Paketimi 2×3 kg
Doza: 20-70 gr/kg Mix
Aplikimi: Akullore, Pasticeri, Sorbetto
Certifikimet: Vegan, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FORTEFRUTTO AMARENA C (Vishnje)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *