FORTEFRUTTO ANANAS N ( Ananas)
January 24, 2018
FORTEFRUTTO BANANA C (Banane)
January 24, 2018
Show all

FORTEFRUTTO ARANCIA C (Portokall)

Categories: ,
Description

Shija e embel dhe gjithe leng e agrumeve te pjekura ne diell, e perqendruar ne nje Paste ideale per te pergatitur akullore te fresketa dhe sorbeto me portokall gjithe vitin.
– Paketimi 2×3 kg
Doza: 20-70 gr/kg Mix
Aplikimi: Akullore, Pasticeri, Sorbetto
Certifikimet: Vegan, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FORTEFRUTTO ARANCIA C (Portokall)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *