FORTEFRUTTO ARANCIA C (Portokall)
January 24, 2018
FORTEFRUTTO FRAGOLA C (Luleshtrydhe)
January 24, 2018
Show all

FORTEFRUTTO BANANA C (Banane)

Categories: ,
Description

Paste e perqendruar per te realizuar nje akullore kremoze dhe te pasur me shije banana. Nje shije klasike e dashur nga femijet dhe te rriturit, qe mund te aplikohet ne menyra dhe receta e ndryshme.
Aplikimi: Akullore, Pasticeri, Sorbetto
Paketimi 2×3 kg
Doza: 20-70 gr/kg Mix
Certifikimet: Vegan, Halala Italia, Halal Quality Control, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FORTEFRUTTO BANANA C (Banane)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *