FORTEFRUTTO BANANA C (Banane)
January 24, 2018
FORTEFRUTTO KIWI C (Kivi)
January 24, 2018
Show all

FORTEFRUTTO FRAGOLA C (Luleshtrydhe)

Categories: ,
Description

Nje paste e rafinuar e realizuar me fruta te fresketa per te pergatitur gjate gjithe vitit nje akullore ose sorbetto artizanale me cilesi te larte me gjiteh shijen e embel dhe intense te luleshtrydheve te pjekura.
Paketimi:2×3 kg
Aplikimi: Akullore, Pasticeri, Sorbetto
Doza: 70 gr/kg Mix
Certifikimet: Kosher Parve, Vegan, Halal Italia, Halal Quality Control, OU, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FORTEFRUTTO FRAGOLA C (Luleshtrydhe)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *