FORTEFRUTTO MOJITO NA (Mente)
January 24, 2018
Pregel Shije MASCARPONE 30
January 29, 2018
Show all

FORTEFRUTTO HUGO

Categories: ,
Description

Paste e perqendruar per nje akullore me shijen e famshme te kokteilit Hugo, me baze lule sambuco dhe mente, e fresket e aromatizuar dhe qe te heq etjen.
Paketimi 2×3 kg
Aplikimi: Akullore, Pasticeri, Sorbetto
Doza: 20-70 gr/kg Mix
Certifikimet: Vegan, Halal Quality Control, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FORTEFRUTTO HUGO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *