FORTEFRUTTO FRAGOLA C (Luleshtrydhe)
January 24, 2018
FORTEFRUTTO LAMPONE N (Mjeder)
January 24, 2018
Show all

FORTEFRUTTO KIWI C (Kivi)

Categories: ,
Description

Paste e perqendruar me ngjyre jeshile intense, me shije lehtesisht e athet tipike e kivit, per nje akullore te fresket, I pasur me fareza, rivitalizues dhe qe jus jell ne humor te mire.
Paketimi 2×3 kg
Aplikimi: Akullore, Pasticeri, Sorbetto
Doza: 20-70 gr/ gr/kg Mix
Certifikimet: Vegan, Halal Italia, Halal Quality Control, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FORTEFRUTTO KIWI C (Kivi)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *