FORTEFRUTTO KIWI C (Kivi)
January 24, 2018
FORTEFRUTTO Melon C (Pjeper)
January 24, 2018
Show all

FORTEFRUTTO LAMPONE N (Mjeder)

Categories: ,
Description

Nje shije e pasur gjithe leng e mjedrave te pjekura, ne nje paste me ngjyre rubini, ideale pet e pregatitur akullore te shijshme dhe sorbeto gjithe vitin. Disponibel edhe ne versionin C.
Paketimi: 2×3 kg
Aplikimi: Akullore, Pasticeri, Sorbetto
Doza: 20-70g / kg mix
Certifikimi: Kosher Parve, Vegan, Halal Quality Control, OU, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FORTEFRUTTO LAMPONE N (Mjeder)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *