MAIS – MISËR I ËMBËL
June 12, 2018
INSALATINA DI VERDURE- SALLATE PERIMESH ZHULIEN
June 12, 2018
Show all

FRIARIELLI BROCCOLI ALLA NAPOLETANA- LULE BROKOLI ALLA NAPOLETANA

Category:
Description

Lule Brokoli e sapocelur, e gatuar në vaj ulliri ekstra të virgjër dhe vaj lulediellit, e aromatizuar me hudher dhe spec djeges. E persosur për të shoqëruar mish derri të sezonit, makaronat e shkurtëra të shoqeruara me sallam. Shume te mira per pica të bardha ose bruschetta.
Pesha neto: 950g
Kodi: 42073

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FRIARIELLI BROCCOLI ALLA NAPOLETANA- LULE BROKOLI ALLA NAPOLETANA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *