Sedanini Thjerrëza Te Kuqe
March 29, 2019
Spaghetti Me Miell Thjerrëzash Të Verdha Bio
March 29, 2019
Show all

Fusilli Bizele Jeshile Bio

Category:
Description

Paketim: 12X250 g
PASTA 100% BIZELE JESHILE BIO
Të gjitha benefitet e legumeve në një pasta me shije unike.
Pa gluten.
Biologjike dhe Vegane.
E pasur me Proteina dhe Fibra.
Burim Hekuri.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fusilli Bizele Jeshile Bio”

Your email address will not be published. Required fields are marked *