TOPPING PESCA GIALLA
February 1, 2018
TOPPING CIOCCOBIANCO
February 1, 2018
Show all

GRAN STRACCIATELLA REALE

Categories: ,
Description

KODI: 29506

Shija klasike e cokollates me te mire fondente, ne nje paste te pasur dhe te plote per ta shperndare mbi akullore per te krijuar shijen e paperendueshme te Straciateles ose per te variaguar receta te shijshme. Ne versionin shishe eshte shume praktike per te varieguar kupat e akulloreve ose akulloren ne vaskete.
PAKETIMI: 6 shishe x 0.9 kg
APLIKIMI: Frozen Yogurt, Akullore, Pasticeri, Soft, Sorbetto

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “GRAN STRACCIATELLA REALE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *